Bezpieczeństwo płatności

Bezpieczne płatności online gwarantuje firma Dotpay oraz PayPal.

Zabezpieczenia Dotpay

Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku.

Ochrona danych osobowych Dotpay

Dla Dotpay ogromne znaczenie ma kwestia zachowania prywatności swoich klientów. Polityka zachowania poufności na stronach internetowych Dotpay jest udostępniana wszystkim zainteresowanym. Dotpay Sp. z o.o., jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo tych, które udostępnia. Są one szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem działalności usługowej serwisu.

Informacje dotyczące użytkowników mogą być przekazywane uprawnionym organom publicznym. Dotpay Sp. z o.o. zapewnia prawo wglądu do własnych danych, prawo żądania aktualizacji danych oraz prawo żądania skasowania danych.

Ochrona kupujących PayPal

W ramach programu ochrony kupujących, jeśli przedmiot kupiony online do Ciebie nie dotarł lub znacząco różni się od opisu, możemy zwrócić Ci pełną kwotę, włącznie z kosztami wysyłki. Ochrona kupujących obejmuje spełniające warunki towary zakupione online w serwisie eBay lub na innych stronach i opłacone w systemie PayPal. Ochrona obowiązuje też w przypadku płatności dokonanych na stronie PayPal. Obowiązują określone postanowienia.